תקנון נגישות באתר

כחברה לפיתוח, אנו מתחייבים להבטיח נגישות לאתר שלנו לכלל המשתמשים, כולל לאנשים עם מוגבלויות. התחייבותנו לנגישות כוללת את כל הצעדים המתאימים להבטיח שהאתר שלנו יהיה נגיש לכלל המשתמשים ויאפשר להם לגלות, להשתמש וליהנות מהתכנים והשירותים שאנו מציעים.

  • הגדרות

1.1. "אתר" – האתר המתאר את השירותים והמוצרים של החברה ונמצא בכתובת האינטרנט https://togetthere.info/ או כל כתובת אחרת שתופיע על פי החלטת החברה מעת לעת.

1.2. "משתמש" – כל אדם שמגיע לאתר ומשתמש בו, לרבות משתמשים עם מוגבלויות.

  1. התחייבויות החברה לנגישות

2.1. החברה מתחייבת להבטיח נגישות לאתר לכלל המשתמשים, כולל לאנשים עם מוגבלויות, בהתאם להנחיות והסטנדרטים המקובלים לנגישות ברשת האינטרנט, כגון סטנדרט הנגישות לתוכן באינטרנט (WCAG 2.0 AA) וכן המלצות נוספות של ארגונים מובילים בתחום נגישות.

2.2. החברה תנהג כל הפעולות המתאימות כדי להבטיח שהאתר יהיה נגיש לכל המשתמשים, כולל לאנשים עם מוגבלויות, ותמשיך לשפר את נגישות האתר בהתאם להתקדמות הטכנולוגית ולסטנדרטים המתקדמים יותר לנגישות באינטרנט.

2.3. החברה תפרסם תקנון נגישות באתר שלה, המפרט את ההתחייבויות של החברה לנגישות, כמו גם את הצעדים המתאימים שננקטו כדי להבטיח נגישות לאתר לכלל המשתמשים, כולל לאנשים עם מוגבלויות.

2.3.1. כחברה לפיתוח, אנו מתחייבים להבטיח נגישות לאתר שלנו לכלל המשתמשים, כולל לאנשים עם מוגבלויות.

2.3.2. ניתן להבחין בין שני סוגי מוגבלויות: מוגבלויות חומרתיות ומוגבלויות טכנולוגיות.

2.3.3. החברה משתמשת בטכנולוגיות המתאימות כדי להבטיח שהאתר שלנו יהיה נגיש לכלל המשתמשים, כולל לאנשים עם מוגבלויות חומרתיות או טכנולוגיות.

2.3.4. האתר מתאים לסטנדרטי הנגישות המקובלים ברשת האינטרנט, כגון סטנדרט הנגישות לתוכן באינטרנט (WCAG 2.0 AA).

2.3.5. החברה מאפשרת שימוש בכלי עזר טכנולוגי, כגון תוכנות קוראי מסך, כדי לסייע למשתמשים עם מוגבלויות ראייה או שמיעה לנווט באתר ולקרוא את התוכן שלו. החברה תקפיד על כתיבת הקוד באתר בצורה ברורה וקלה לקריאה, כך שהוא יהיה נגיש גם למשתמשים עם מוגבלויות תפקודיות אחרות.

כתובת הדוא"ל שלנו לכל נושא הקשור לנגישות היא: support@sbitsoft.com. נשמח בכיף לעזור ולענות על כל שאלה או בקשה נוספת בנושא.

שינוי גודל גופנים

רוצים לדבר איתנו? לחצו כאן