אודות החברה

To get there – אנחנו סוכנות ייעוץ מהדור החדש, שמסייעת לא רק לעבור למדינה החדשה, אלא גם לבנות בה חיים חדשים ונוחים בקלות ובמהירות.

כסוכנות ייעוץ בעלת גישה הוליסטית, אנו לא רק נעזור לכם לקבל אשרת שהיה לאנשי עסקים, ללימודים או לאיחוד המשפחה, אלא גם נסייע ברגע שבו אתם מתחילים חיים חדשים. נסייע לרשום את הילדים לגן או לבית הספר, נספק תמיכה משפטית ושירותי ראיית חשבון מקצועיים, נכיר לך את סגנון החיים במדינה החדשה ונעזור גם להשתלב בקהילה המקומית.

בין אם אתה שוקל לבחור בפתיחת עסק, בלימודים גבוהים, בחיפוש עבודה או בקבלת אשרת השהייה (BLUE CARD), עליך לזכור תמיד שבמדינה זרה הכול יהיה שונה. יהיו דברים שייראו לך לא הגיוניים או מוזרים, אך המקומיים תופסים אותם כמובנים מאליהם. לכן הסוכנות שלנו בוחרת לספק לך שירות מקיף ו"הוליסטי": יעוץ בשפת אמך, במשרדנו או אונליין, עזרה בפתיחת העסק בחו"ל ובקבלת סטטוס התושב הזמני. נהיה אתך בכל שלבי ההסתגלות: נעזור לך לרשום את הילד לגן או לבית ספר ולפתוח פוליסת ביטוח בריאות, נמליץ על רואה חשבון איכותי ועל קורסי השפה, נעזור לך להתקבל ללימודים אקדמיים, נסביר איך לתקשר עם רשות המיסים ואיך לרכוש נדל"ן, ועוד.

אחרי שחווינו על בשרנו את כל קשיי ההגירה לאירופה, אחרי שפגשנו את טובי השותפים מעולם המשפט והחשבונאות, אחרי שלמדנו את כל הסיכונים, אנו יודעים כיצד ניתן להקל על התהליך במקום להקשות עליו.

בין השירותים המיוחדים שלנו – ארגון של אירועים כגון חתונות, חגיגות היובל, מסיבות רווקים ורווקות בסלובקיה, אוסטריה והונגריה.

אנו מציעים חבילת שירות מלאה: מעיצוב ההזמנות, השכרת מתחם, בחירת המנחה, צלם וידאו וסטילס, ועד הלוגיסטיקה וטיפול באשרות לאורחים.

יש לנו משרדים בסלובקיה וישראל, אנו מקבלים אמצעי תשלום שונים ומציעים דרכי תקשורת אינדיבידואליות.

צור אתנו קשר וקבל יעוץ ראשוני בכל השאלות החשובות. נעשה את כל מה שנחוץ כדי שתוכל להרגיש בארץ החדשה כמו בבית ואפילו יותר טוב!

אתנו לא תצטרך לדאוג לפרטים הקטנים.

תוכל לקבל את הייעוץ הראשון בשפת אמך כבר היום!

קבלו ייעוץ ראשוני בחינם
שינוי גודל גופנים

רוצים לדבר איתנו? לחצו כאן