יעוץ

הסוכנות שלנו תעזור לך בתהליכי ההגירה למטרות פתיחת העסק בסלובקיה, איחוד המשפחה או לימודים אקדמיים.
תוכל לקבל ייעוץ בשפת אמך במשרד או אונליין. אחרי ייעוץ אחד בלבד תדע:

– מהן האפשרויות לניהול העסק בארץ החדשה;

– המסמכים שתזדקק להם;

– כמה זמן נדרש להכין את המסמכים לקבלת אשרת השהיה ולטיפול בהם;

– יוקר המחיה ועלויות ההגירה;

– המס המינימלי שעליך לשלם כדי להיות זכאי להארכת המסמכים;

– הגירת בני המשפחה;

– הסתגלות;

– שירותים אחרים (רכישת נדל"ן, קבלת משכנתא, אירועים).

אנו מדברים באותה שפה!

הסוכנות שלנו תעזור לך בתהליכי ההגירה וקבלת תושבות זמנית או אזרחות, איחוד המשפחה, פתיחת העסק בסלובקיה, או לימודים אקדמיים. תוכל לקבל ייעוץ בנושא הרצוי בשפת אמך במשרד או אונליין, נוכל לסייע לך בייעוץ בנושאים:

פתיחת עסק בסלובקיה  – אילו אפשרויות לפתיחת חברה ישנם, עלויות פתיחה, מיסוי החברה,תנאים סוציאלים, אפשרויות העסקת עובדים בסלובקיה, ניהול שוטף של העסק ועוד…

קבלת תושבות זמנית – אילו אפשרויות לקבלת תושבות זמנית בסלובקיה ישנם, מהו תהליך קבלת תושבות, איך אפשר לקבל תושב קבע או אזרחות, אילו מסגרות לימוד ישנם בסלובקיה, מה מצב רפואה בסלובקיה ואיזה ביטוח תקבלו, איזה דירה ניתן להשכיר, באיזה שכונה, טווחי מחיר, איך אפשר לקבל משכנתא, איך לקנות או לקחת רכב ליסינג וכמה תקציב בכללי צריך למחייה של משפחה.

קבלת אזרחות סלובקית – איך אפשר לקבל אזרחות אם לשני ההורים הייתה אזרחות סלובקית או אם רק הורה אחד היה אזרח סלובקיה, אילו מסמכים נדרשים למען התהליך, כמה זמן לוקח התהליך, מה הם הזכויות של אזרח האיחוד האירופי, מתי אוכל להוציא דרכון אירופאי, האם הילדים שלו יכולים לקבל גם ועוד…

לימודים בסלובקיה – החלטתם ללמוד רפואה או בחרתם מקצוע אחר שתרצו ללמוד באוניברסיטאות בסלובקיה, נסייע לכם בהכנה מסמכים לקבלה לאוניברסיטה, הרשמה, מחייה, קבלת ויזת סטודנט, פתיחות חשבון בנק ועוד..

ארגון אירועים – החלטתם לעשות מסיבת רווקות \ ים, חתונה, מסיבת יום נישואין בסלובקיה בעיר הבירה ברטיסלבה או הרי הטטרה או מסביב ( וינה, בודפשט), נוכל לעזור לכם עם כל הארגון הנדרש, פנו אלינו להתייעצות.

שופינג – חושבים לעשות טיול עם הבנות, מחפשים לעשות שופינג איכותי במחירים סבירים ברטיסלבה ואוסטריה יש מה להראות לכם ואנחנו יכולים לעזור לכם עם המקומות הטובים ביותר ולוגיסטיקה.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
חושבים על מעבר? מעוניינים בייעוץ או\ו סיור בסלובקיה לפני קבלת החלטה חשובה, השאירו פרטים או כנסו לקרוא מאמר בנושא

יעוץ

קבלת אשרת שהיה לאנשי עסקים לפתיחת חברה

קבלת אשרת שהיה על סמך לימודים במדינה

חיפוש עבודה בסלובקיה

BLUE CARD למומחים בעלי הכשרה גבוהה

קבל אשרת שהיה לאיחוד משפחות

קבלת אזרחות סלובקית

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
קבלו ייעוץ ראשוני בחינם
שינוי גודל גופנים

רוצים לדבר איתנו? לחצו כאן