# 118525 הדפסה
4-izbový dom s krytou terasou a parkovaním pre 3 autá, Rovinka
Pivonková, Rovinka, Senec, Slovakia
כל הנכסים ללא עמלת תיווך
כל עסקה כוללת ליווי משפטי מלא
סיוע בהשלמת העסקה
בדיקה משפטית מלאה של הנכסים
ייעוץ משכנתא חינם

€ 469,000

€ 2 913 / m²

כיכר
161
מספר חדרים
4
קומה
0

מומחית לענייני הגירה מנהליים
viktoriia@togetthere.info שלחו הודעה לסוכן

נעניק לכם את השירותים הבאים:

image
סיור לפני רכישת נכס
בואו לחוות את החוויה בעצמכם – אתם מגיעים אלינו ליומיים, ואנחנו נלווה אתכם אישית בכל שלב. נראה לכם נכסים שמתאימים בדיוק לדרישות שלכם, נענה על כל השאלות שלכם לאורך כל הביקור, ונוודא שתצאו עם תחושה ברורה ובטוחה לגבי הבחירה שלכם.
image
עיצוב אישי וניהול נכס
הדירה שלכם יכולה להיות בדיוק כמו שתמיד חלמתם – אנחנו נעצב אותה לפי הרצונות והצרכים שלכם. רוצים להשכיר? נארגן השכרה עם תמיכה 24/7 בשפה הסלובקית עבור השוכרים שלכם, כדי שהכל יעבוד חלק.
image
עזרה בקבלת משכנתא
אם אתם תושבי סלובקיה, אזרחי האיחוד האירופי או מדינות ה-OECD – אנחנו נעזור לכם לקבל משכנתא בבנק סלובקי בתנאים משתלמים, כדי שתוכלו להגשים את חלום הבית בלי דאגות מיותרות.

תיאור הנכס

שטח כולל 161 מ"ר
שטח בנוי 108 מ"ר
שטח מגרש 675 מ"ר
מספר חדרים 4
שנת בנייה 2016
סוג מבנה לבנים
חניה 3 מקומות
מרפסת 32 מ"ר

למכירה בית מודרני וחסכוני באנרגיה עם 4 חדרים ב-Rovinka, שנבנה בשנת 2016. הנכס ממוקם על מגרש של 675 מ"ר ומציע רמה גבוהה של נוחות ופרטיות. בבית יש בריכת שחייה, גינה מטופחת עם מערכת השקיה אוטומטית, מרפסת מקורה של 32 מ"ר וחניה ל-3 מכוניות. הפנים כולל סלון מרווח, מטבח, 3 חדרי שינה וחדרי שירות. הבית מצויד במערכת פוטו-וולטאית של 10 קילוואט, חימום תת-רצפתי, מיזוג אוויר של Toshiba ומערכת אבטחה.

⚠️
במקרים מסוימים המידע נאסף ממקורות פתוחים. כל הזכויות על התמונות והתוכן שייכות ליוצרים וליזמים. אנו מכבדים זכויות יוצרים, ואם אתם בעלי הזכויות, אנו מוכנים לפי בקשתכם להסיר או לתקן את המידע.
Picture

לא מצאתם נכס מתאים במאגר שלנו? אין בעיה!

צור איתנו קשר

אנחנו משתפים פעולה עם סוכנויות הנדל״ן הגדולות והמובילות בסלובקיה ויש לנו גישה לנכסים שלא תמצאו בשום מקום אחר. יחד נמצא בדיוק את הבית המושלם שמתאים לכם. מה שמופיע באתר הוא רק טעימה קטנה ממה שיש לנו להציע – ויש לנו הרבה יותר!

נצפה לאחרונה

מכירה
img
21 תמונה
# 5238
Bellova, Koliba, Bratislava-Nové Mesto, Bratislava III, Bratislavský kraj, Slovakia
€ 695,000
אמצעי תשלום
שטח
132 m2
מספר חדרים
4
מכירה
img
16 תמונות
# 64431
Alžbetin Dvor, Miloslavov, Senec, Bratislavský kraj, Slovakia
€ 410,000
אמצעי תשלום
שטח
147 m2
מספר חדרים
4
מכירה
img
28 תמונות
# 5081
שטח
77.89 m2
מספר חדרים
4
מכירה
img
25 תמונות
# 118505
שטח
128 m2
מספר חדרים
4
מכירה
img
33 תמונות
# 5697
Veľký Lég, Veľký Lég, Lehnice, Dunajská Streda, Trnava Region, Slovakia
€ 255,000