# 119794 הדפסה
בית 5 חדרים rodinný dom בשטח 300 מ"ר למכירה, Malacky, Stupava
Bratislava Region, Slovakia
כל הנכסים ללא עמלת תיווך
כל עסקה כוללת ליווי משפטי מלא
סיוע בהשלמת העסקה
בדיקה משפטית מלאה של הנכסים
ייעוץ משכנתא חינם

€ 389,000

€ 1 297 / m²

כיכר
300

מומחית לענייני הגירה מנהליים
viktoriia@togetthere.info שלחו הודעה לסוכן

נעניק לכם את השירותים הבאים:

image
סיור לפני רכישת נכס
בואו לחוות את החוויה בעצמכם – אתם מגיעים אלינו ליומיים, ואנחנו נלווה אתכם אישית בכל שלב. נראה לכם נכסים שמתאימים בדיוק לדרישות שלכם, נענה על כל השאלות שלכם לאורך כל הביקור, ונוודא שתצאו עם תחושה ברורה ובטוחה לגבי הבחירה שלכם.
image
עיצוב אישי וניהול נכס
הדירה שלכם יכולה להיות בדיוק כמו שתמיד חלמתם – אנחנו נעצב אותה לפי הרצונות והצרכים שלכם. רוצים להשכיר? נארגן השכרה עם תמיכה 24/7 בשפה הסלובקית עבור השוכרים שלכם, כדי שהכל יעבוד חלק.
image
עזרה בקבלת משכנתא
אם אתם תושבי סלובקיה, אזרחי האיחוד האירופי או מדינות ה-OECD – אנחנו נעזור לכם לקבל משכנתא בבנק סלובקי בתנאים משתלמים, כדי שתוכלו להגשים את חלום הבית בלי דאגות מיותרות.

תיאור הנכס

סוג נכס בית פרטי
מספר חדרים 5
מיקום Stupava
שטח שימושי 300 מ"ר
מצב שיפוץ חלקי

אנו מציעים בית פרטי בן 5 חדרים הממוקם באזור שקט ומבוקש בעיר Stupava. נכס זה מייצג שילוב אידיאלי של מגורים נוחים, מרחב נדיב ונגישות מצוינת ל-Bratislava. הבית כולל שטח שימושי של 300 מ"ר והתכנון שלו מספק מספיק מקום גם למשפחה גדולה. פנים אוורירי, חדרים גדולים ואווירה נעימה יוצרים מקום מושלם לחיים רגועים. הבית עבר שיפוץ חלקי ומתאים לאחר התאמה פשוטה גם למגורים של שני דורות.

⚠️
במקרים מסוימים המידע נאסף ממקורות פתוחים. כל הזכויות על התמונות והתוכן שייכות ליוצרים וליזמים. אנו מכבדים זכויות יוצרים, ואם אתם בעלי הזכויות, אנו מוכנים לפי בקשתכם להסיר או לתקן את המידע.